Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą prac budowlanych. Zajmujemy się wszelkimi robotami drogowymi i budowlanymi, maszynowym układaniem kostki brukowej oraz wykonywaniem nawierzchni.

Nie tylko układanie kostki brukowej

  • MASZYNOWE UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
  • DROGI
  • PARKINGI
  • PLACE MANEWROWE
  • CHODNIKI
  • ROBOTY ZIEMNE
  • ODWODNIENIA
  • KANALIZACJE DESZCZOWE

Układanie kostki brukowej Poznań

Naszą specjalizacją jest brukarstwo. W układaniu kostki brukowej posiadamy wieloletnie doświadczenie. Działamy na terenie Poznania i okolic, ale także w innych miejscowościach. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Posiadamy rozbudowane zaplecze maszynowe umożliwiające sprawne wykonywanie wszelkich prac związanych z tworzeniem nawierzchni brukowej. Stosujemy nowoczesne maszynowe układanie kostki brukowej za pomocą renomowanego sprzętu. Zrealizowaliśmy setki udanych inwestycji brukarskich i z dziedziny budowy dróg, co potwierdzają wystawione przez naszych zleceniodawców referencje.

W ciągu 13 lat działalności naszej firmy na terenie Poznania i lokalnych miejscowości współpracowaliśmy zarówno z samorządami jak i prywatnymi inwersorami.

Prowadziliśmy inwestycje drogowe z takich obszarów jak budowa dróg czy roboty drogowe m.in. układanie kostki brukowej na placach, chodnikach, parkingach. Prowadziliśmy również projekty związanych z odwodnieniem powierzchni płaskich.

 

Maszynowe ułożenie kostki brukowej poznań

maszynowe ukłądanie kostki brukowej Poznań

Układanie kostki brukowej Poznań 2

Inne prace budowlane

Naszą specjalizacją jest brukarstwo. Układanie kostki brukowej wykonujemy z najwyższą starannością, by prezentowała się godnie i solidnie. Jeśli szukają Państwo właściwych do tego ludzi, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Żadna inwestycja nie jest nam straszna – budujemy zarówno dla szkół, jak i szpitali.

Działamy na terenie Poznania i okolic, ale także w innych miejscowościach. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

 

tel. kom. 504 375 700e-mail: biuro@ptbborkowski.pl

Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Marcin Borkowski Miękowo ul. Dojazd 5 62-005 Owińska (k. Poznań) Tel. 504 375 700 Fax. 61 677 29 34 e-mail: biuro@ptbborkowski.pl

Brukarstwo Poznań Projekt i wykonanie: GrupaM40.pl