Nawierzchnie Brukowe Poznań

Jednym z głównym przedmiotów naszych usług budowlanych są nawierzchnie brukowe. Poznań to miasto, w którym bruk jest ciągle popularnym materiałem budowlanym. Brukowane ulice sprzed ponad 100 lat nadal służą mieszkańcom Poznania.

Brukarstwo jest również doceniane wśród młodych poznaniaków. Większość obecnie powstających osiedli i domów w mieście i na obszarach aglomeracji poznańskiej używa kostki brukowej, jako materiału budowlanego przy wykończaniu podjazdów i dojść do budynków.

Nawierzchnie z bruku w Poznaniu

Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Marcin Borkowski poleca Państwu swoje usługi w dziedzinie brukarstwa. Poznań i okoliczne miejscowości to główny obszar naszej działalności. Zapewniamy dokładnie wykonaną pracę w zakresie nawierzchni brukowych, robót brukarskich, wszelkich prac drogowych i ziemnych. Działamy na rynku budowlanym już ponad 10 lat. Zaczynaliśmy naszą działalność w 2005 roku – dzięki temu mamy bogate doświadczenie w brukarstwie drogowym i szeroko pojętym budownictwie. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne wykonanie naszych prac przy bardzo atrakcyjnej cenie. Brukarstwo Poznań – to nasze główne miejsce działania.

Wiele firm w Poznaniu zaufało naszemu zespołowi. Brukarstwo to nie tylko nasza specjalność, ale i pasja. Zawsze staramy się, aby każdy projekt cechował się precyzją, funkcjonalnością i estetyką. Dla nas ta praca to jak układanie puzzli – ma być wszystko było na swoim miejscu i godnie się prezentowało.

Działamy w branży drogowej, realizując roboty budowlane dla samorządów i instytucji publicznych, deweloperów, przedsiębiorstw, firm wykonawczych jako podwykonawcy oraz klientów indywidualnych. Posiadamy bardzo dobre referencje od naszych klientów.

brukarstwo poznań 3

brukarstwo poznań
Współpracujemy z doświadczonymi projektantami, zapewniamy obsługę geotechniczną oraz właściwy nadzór by realizowane przez nas inwestycje były wykonane na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam szybką i sprawną realizację zadań. Gwarantujemy profesjonalne podejście i kompleksową obsługę.

Nawierzchnie brukowe

Bruk to niezwykle trwały materiał wykorzystywany w budownictwie drogowym od setek lat. Nawierzchnie brukowe są dzisiaj jednym z najpopularniejszych materiałów brukarskich, szeroko stosowanym zwłaszcza przy inwestycjach drogowych, budowie ścieżek rowerowych i pieszych ciągów komunikacyjnych. Wielmy jak wykonywać szybkie i trwałe brukarstwo. Poznań zaufał nam w wielu publicznych inwestycjach.

brukarstwo poznań 2

Nasze usługi brukarskie w Poznaniu

Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej. Stosujemy szybką i precyzyjną metodę maszynową. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą budowlaną. Działamy na terenie Poznania i okolic, ale także wykonujemy prace w innych miejscach. Chętnie doradzimy na każdym etapie inwestycji.

tel. kom. 504 375 700e-mail: biuro@ptbborkowski.pl

Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Marcin Borkowski Miękowo ul. Dojazd 5 62-005 Owińska (k. Poznań) Tel. 504 375 700 Fax. 61 677 29 34 e-mail: biuro@ptbborkowski.pl

Brukarstwo Poznań Projekt i wykonanie: GrupaM40.pl